top of page

O FIRMIE

19nnn.jpg
DSC00630_Fotor.jpg

Firma REM-BUD COMFORT z siedzibą w Katowicach powstała po przekształceniu przedsiębiorstwa REM-BUD Grzegorz Gawędzki z siedzibą w Krynicy-Zdroju istniejącego na rynku od roku 2003. Początkowo obszarem naszej działalności było województwo małopolskie, głównie rejony Krynicy-Zdroju. Z czasem rozszerzyliśmy naszą działalność na województwo śląskie i do dnia dzisiejszego jest to główny obszar, na którym wykonujemy nasze prace.

 

Specjalizujemy się w termomodernizacji budynków mieszkalnych (łącznie z remontem balkonów i wykonaniem balustrad), użyteczności publicznej oraz biurowych, ponadto wykonujemy wszelkie roboty budowlane począwszy od drobnych remontów, przez kompleksowe wykończenia wnętrz, aż po budowę nowych obiektów.

 

Posiadamy wysoko wykwalifikowaną kadrę kierowniczą mającą stosowne uprawnienia jak również w pełni wyspecjalizowanych pracowników. Ponadto w swoim posiadaniu mamy duże zaplecze techniczne  – samochody, rusztowania, cztery najnowsze wiszące podesty ruchome zapewniające bezpieczny, szybki i wygodny dostęp do elewacji oraz trudno dostępnych miejsc podczas prac budowlanych a także maszyny oraz urządzenia najlepszych producentów począwszy od zagęszczarek przez młoty udarowe aż po wiertarki. 

 

Dla jak najlepszego wykonania powierzonych nam zadań i pełnego zadowolenia naszych klientów na stałe współpracujemy z najlepszymi producentami budowlanymi (jesteśmy autoryzowanym wykonawcą systemów dociepleń takich jak: BOLIX, CERESIT, GREINPLAST, BAUMIT oraz STO a także autoryzowanym wykonawcą balustrad ALUMISTR), hurtowniami oraz sprawdzonymi podwykonawcami w tym specjalistami od usuwania  i utylizacji azbestu.

 

Wszystkie nasze roboty realizowane są terminowo oraz z najwyższej jakości materiałów co pozwala nam udzielać dłuższych gwarancji na wykonane roboty.

18BC.jpg
Tychy 5.jpeg
bottom of page